Dlaczego my?

Nasza firma budową domów szkieletowych zajmuje się od niemal 10 lat natomiast praca z drewnem oraz budownictwo to nasza rodzinna tradycja.

Prowadzimy działalność na rynku lokalnym i większość naszych klientów trafia do nas z polecenia dlatego Każde zlecenie wykonujemy z pasja i zaangażowaniem.

Posiadamy Własny tartak oraz linię do obróbki Drewna dzięki czemu możemy kontrolować cały proces produkcji od zmówienia odpowiedniego materiału poprzez przecieranie suszenie struganie i impregnację.

Wiemy jak ważne jest dbanie o nasze zasoby leśne  oraz ekologia  dlatego Stosujemy jedynie surowiec drzewny z  certyfikatem FSC®, czyli Forest Stewardship Council®. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC® pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

W roku 2021 zainwestowaliśmy w nową suszarnie do Drewna w pełni zautomatyzowaną  sterowaną komputerowo dzięki  czemu mamy pewność że do naszych klientów trafia drewno konstrukcyjne spełniające  europejskie normy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz przyjętym procedurom pracy i standardom działania i szkoleniom personelu otrzymaliśmy certyfikat Zakładowej zgodności produkcji CE 2310-CPR-Z272 dotyczący sortowania Drewna o przekroju prostokątnym.

Oznacza to że nasz klient ma pewność ze drewno konstrukcyjne w jego domu posiada klasę C24 lub inną w zależności od wymagań konstrukcyjnych.